ادامه مطلب...

مرکز بهداشت شهر فراغی شهرستان کلاله، آزمایشگاه ندارد.

به گزارش فراغی نیوز، جمعی از مردم شهر فراغی از نبود آزمایشگاه در شهر فراغی گلایه کردند.

شهر فراغی در سال 1391 از روستا بودن خارج شد و به عنوان شهر در تقسیمات کشوری معرفی شد.

 اکنون پس از  پنج سال از گذشت معرفی شهر فراغی هیچ اداره در شهر مستقر نشده است و آنهای هم که هستند طبق گفته مردم، به طور کامل شکل نگرفته اندمثل مرکز بهداشت که ازمایشگاه ندارد.

این افراد می گویند: علی رغم اینکه شهر فراغی چندین سال است ایجاد شده چرا هنوز شهر ما آزمایشگاه مرکزی ندارد.

طبق صحبتهای این افراد، هم اکنون آزمایشها در این مرکز گرفته می شود ولی بررسی این آزمایشها در شهر صورت نمی گیرد و به کلاله آورده می شود.

مردم برای همین خاطر به شهر کلاله مراجعه می کنند و همین امر موجب شلوغی بیش از اندازه مرکز بهداشت شهر کلاله به خصوص آزمایشگاه آن می شوند.

امیدواریم مسئولین شهری و شهرستانی به خصوص نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شرق گلستان پیگیر مشکل مردم شهر فراغی شوند

ادامه مطلب...

بر اثر نشت نفت از بخاری نفتی یکی از اهالی روستای گرگاندوز شهرستان کلاله، خانه وی در آتش سوخت.

به گزارش فراغی نیوز، با بارش سنگین برف در شهرستان کلاله و بخصوص در روستاهای مرتفع این شهرستان و با توجه به اینکه روستاهای شرق این شهرستان از نعمت گاز بی بهره هستند(در حال گاز رسانی است)، مردم این روستاها برای گرم نگه داشتن منازل خود از کپسول گاز و نفت استفاده می کنند.

ادامه مطلب...

فراغی نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست گنبدکاووس گفت: که پیکر بی جان شکارچی غرق شده در تالاب بین المللی آلاگل در شرق گلستان پس از ساعت ها تلاش غواصان، شامگاه پنجشنبه پیدا و از آب خارج شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز، غلامرضا کریمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: قایق این شکارچی گنبدی امروز در تالاب واژگون و خود وی مفقود شده بود که گروهی از غواصان مازندرانی و گلستانی پیکر او را هفت متر دورتر از محل واژگونی قایق به همراه اسلحه اش پیدا کردند.

ادامه مطلب...


کارشناس فضای مجازی استان اذعان داشت:در راستای حل مشکلات فضای مجازی و کودکان،خانواده ها باید متناسب با فناوری های روز اطلاعات خود را افزایش داده و رفتار صحیح انجام دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی فراغی نیوز به نقل از آوای ترکمن،به مناسبت هفته کتابخوانی کارگاه آموزشی آسیبها و فرصتهای فضای مجازی با هدف نقش کتاب و کتابخوانی در کم کردن آسیهای فضای مجازی با حضور سیفی مدیر کل کانون پرورشی استان در بندرترکمن برگزار شد.

ادامه مطلب...
در پی بارشهای صبح امروز، سه روستای مراوه تپه اسیر سیلاب شد.

به گزارش فراغی نیوز، از ساعت 6 صبح امروز بارشهای پاییزی موجب بروز سیلاب در برخی از نقاط شهرستان مرزی مراوه تپه شد.

بر اساس گزارشهای مردمی، راه ارتباطی سه روستای منطقه چناران بخش مرکزی به طور موقت بسته شده و دانش آموزان و معلمان مدارس این 3 روستا نیز فعلا نتوانسته اند به مدارس خود بروند.

ادامه مطلب...

فراغی نیوز: مدیر غذای معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ‌گلستان با بیان اینکه به دنبال افزایش کارگاه‌های مشاغل خانگی در سطح استان ‌هستیم، گفت: در حال حاضر تعداد کارگاه‎های فعال ما در بخش مشاغل خانگی در سطح‌ گلستان ۳ مورد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز، مجتبی رئیسی ظهر دیروز در همایش روز جهانی غذا که در مجتمع آموزشی فلسفی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان برگزار شد، با اشاره به عملکرد نظارت بر غذا و دارو از کارخانجات مواد غذائی در استان گلستان اظهار داشت: در سال گذشته تعداد کارخانجات ما در سطح استان گلستان 232 واحد بوده که از این تعداد واحدهای غیرفعال و فعال ما در سطح استان با هم برابر بودند.

ادامه مطلب...

فراغی نیوز: معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس، فرودگاه کلاله را از ظرفیت های فوق العاده برای توسعه مناطق شرقی این استان دانست و برلزوم تقویت این فرودگاه برای برقراری پروازهای پایدار درآن تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز،  با پیگیری های به عمل آمده از سوی مسئولان، فعالیت پروازی فرودگاه کلاله از 28 مهرماه جاری با برقراری دو پرواز در هفته از تهران به کلاله و بالعکس در روزهای شنبه و چهارشنبه مجددا آغاز می شود.

ادامه مطلب...

فراغی نیوز: فرماندار آزاد شهر از انفجار کپسول ال پی جی در روستای «وطن» خبر داد و گفت: در جریان این حادثه یک کودک یک و نیم ساله آسیب دیده و ۸۰ درصد به منزل مسکونی خسارت وارد شده است.

ادامه مطلب...

خبرهای دیگری از تغییرات مدیران در مراوه تپه منتشر شد.

به گزارش فراغی نیوز، گویی صدای تغییر مدیران در مراوه تپه بلندتر از سایر نقاط استان است.

همین روز گذشته بود که منابع موثق خبری فراغی نیوز از تغییر یکی از مدیران فعال شهرستانی خبر دادند.

اما صبح امروز با خبر شدیم که تغییرات مدیران در شهرستان منحصر به این مدیر نبوده و دو مدیر دیگر هم پیگیری تغییرات آنها در حال انجام است.

یک منبع موثق  گفت: طبق اخبار موثق یکی از کارمندان یکی از ادارات شهرستان قرار است به عنوان مدیر یکی دیگر از ادارات که اقدامات بسیار زیادی نیز در توسعه شهرستان داشته معرفی شود.

ادامه مطلب...
به گزارش فراغی نیوز، همایش عاشورا و احیای ارزشهای دینی در روز تاسوعای حسینی در مسجد ابوحنیفه ی شهر فراغی برگزار می گردد.

ستاد برگزاری مراسمات شهر فراغی در خصوص برگزاری این همایش دینی اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرده است.
با تلاش روحانیون استادان فرهنگی وخیرین دینی ومذهبی برای ارائه الگوی عملی از اخلاق ومعنویت اسلامی در اقشار مختلف جامعه خصوصاً قشر جوان وحاکمیت این روح الهی در سطح اجتماع وضرورت تبیین مبانی قرآن محفل اُنس با قرآن با سخنرانی استاد فرزانه دوست محمد آخوند میر حسن زاده امام جمعه محترم شهرستان کلاله و تلاوت قرآن توسط اساتید گرانقدر حبیب ا.... پهلوانزاده ، عبدالخالق سعدی ، قربان محمد سعیدی و صفایی از اساتید برجسته برگرفته از مبانی قرآن و سیره نبوی واهل بیت علیهم السلام همایشی تحت عنوان عاشورا وارزشهای قرآنی برگزار میگردد .

حضور شما عزیزان گرما بخش محفل ما خواهد بود
زمان روز سه شنبه بعدازنمازمغرب مورخه 1395/7/20.
مکان: شهر فراغی مسجد امام ابو حنیفه. (محله سیدلر)
ستاد برگزاری مراسمات شهر فراغی

آخرین اخبار

 

 

 

 

               

                 شنیده های انتخاباتی خود را

                 برای ما ارسال کنید تا به نام

                  خودتان در سایت درج شود

نوین وب گستر                 پوشاک بچه گانه دنیای

                            کودک                  

                                                  

آمار بازدیدکنندگان