ادامه مطلب...

نماینده شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی برنامه های شاخص 4 شهرستان حوزه انتخابی را مطرح کرد.

به گزارش فراغی نیوز، شهرام کوسه غراوی، نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه اترک در خصوص برنامه های شاخصی که در حوزه انتخابیه در حال پیگیری آن است گفت: برنامه های شاخصی که در 4 شهرستان در حال پیگیری آن هستیم عبارتند از :


 ادامه مطلب...
     
نماینده شهرستان های مینودشت ، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه از برخی از پروژه های در حال اجرای شهرستان مراوه تپه بازدید کردند.

 

 

 

 به گزارش فراغی نیوز به نقل از فرمانداری مراوه تپه، اسمعیل تاجی با اشاره به پروژه های در حال اجرا در شهرستان مراوه تپه اظهار داشت : پروژه ساختمان فرمانداری شهرستان از پروژه هایی است که صد در صد اعتبارات آن تخصیص یافته و در نیمه اول سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

 


ادامه مطلب...

در ادامه بازدید ها فرماندار در معیت مهندس کوسه غراوی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  از پروژه احداث ساختمان شماره 2 کتابخانه شهرستان نیز بازدید کردند .

 

 

 ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 نماینده شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت دولت یازدهم بر حقوق های نامتعارف باعث افزایش اعتماد جامعه نسبت به عملکرد نظام خواهد شد.

به گزارش فراغی نیوز به نقل از ایرنا شهرام کوسه غراوی گفت: در راستای شفاف سازی و پیگیری حقوق های نامتعارف اقدام خوبی از سوی دولت یازدهم آغاز شده است که امیدواریم لایحه ای برای ساماندهی آن به مجلس ارایه شود و نمایندگان هم آمادگی دارند با تصویب آن دولت را در امر نظارت حمایت کنند.

ادامه مطلب...
فراغی نیوز- نماینده مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محرومیت های مناطق مختلف شرق استان گلستان، گفت: تامین زیرساخت ها فنی واقتصادی از نیازهای توسعه این منطقه است.

ادامه مطلب...

به گزارش فراغی نیوز، حسام الدین پیروز به عنوان مدیر دفتر ارتباط عمومی شهرام کوسه غراوی آغاز به کار کرد.

وبسایت اطلاع رسانی شهرام کوسه غراوی مدیر دفتر روابط عمومی خود در شرق گلستان را معرفی نمود.

متن معرفی مدیر دفتر ارتباط عمومی به شرح ذیل می باشد.

ادامه مطلب...
«بسمه تعالی سلام و احترام خدمت مردم شریف شهرستان های مینودشت، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه و بعد آرزوی قبولی نماز و روزه های شما عزیزان را دارم.

این جانب حسام الدین پیروز ، متولد ۱۳۵۵ در روستای عزیز آباد کلاله می باشم. دبیر آموزش و پرورش با ۲۴ سال سابقه تدریس و مدیریت مقاطع مختلف آموزش و پرورش شهرستان کلاله و یک دوره عضویت شورای اسلامی روستایی و همچنین افتخار دو سال خدمت به زائرین حج تمتع بیت الله به عنوان خدمه را دارم . در تمام انتخابات جمهوری اسلامی ایران و در بخش اجرایی فعالیت داشتم و در این دوره با اعتماد نماینده محترم حوزه شرق گلستان جناب مهندس شهرام غراوی بعنوان مدیر دفتر ارتباط عمومی ایشان فعالیت خود را آغاز کرده ام. امیدوارم خداوند منان توفیق دهد تا در تحقق اهداف انتخاباتی نماینده مجلس و فعالین انتخاباتی منطقه که همان خدمت رسانی به مردم شریف منطقه می باشد ، سهم کوچکی داشته باشم و موجبات رضایت مردم از عملکرد چهارساله نماینده مجلس دهم جناب مهندس شهرام غراوی هموارتر گردد. " التماس دعا " حسام الدین پیروز»

ادامه مطلب...

به گزارش راه اترک، شهرام کوسه غراوی نماینده مردم شرق گلستان که در مراسم سالگرد امام راحل حضور دارد، از کنار حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، با آرامانهای آن امام بزرگوار تجدید عهد و پیمان نمود.

متن پیام شهرام کوسه غراوی:

بنا به فرمایش امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران که دستور فرمودند همه باید انقلابی باشیم و انقلابی رفتار کنیم ، با حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب پیمان دوباره می بندم و خودم را انقلابی متعهد به آرمان های ایشان می دانم .
 ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ، مرقد مطهر امام خمینی، ساعت ۱۱ صبح در حین سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران.
 

ادامه مطلب...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز ؛ هفت نماینده استان گلستان بر روی اسدالله قره خانی آلوستانی توافق کردند تا اولین دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس دهم باشد .

این انتخاب زیاد دور از ذهن هم نبود چون قره خانی با تجربه ترین نماینده از هفت نماینده منتخب مجلس دهم می باشد .

وانگهی او تجربه یک دوره یعنی مجلس هشتم را دارد و از نظر سن و سال هم بر سایر نماینده های استان تفوق و برتری دارد .

حال باید منتظر ماند و دید تا در ادامه این مجمع چه تدابیری برای توسعه استان گلستان خواهد داشت .

اسدلله قره خوانی آلوستانی 7 اسفند ماه 94 توسط مردم علی آباد کتول به عنوان نماینده این شهرستان انتخاب شده بود.

ادامه مطلب...

به گزارش فراغی نیوز، شهرام کوسه غراوی، نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی، جهت ارتباط بیشتر با مردم و پیگیری مسائل شهرستانهای شرق گلستان اقدام به راه اندازی وبسایت در فضای مجازی کرده است.
ادامه مطلب...
وبسایت شهرام غراوی قرار است تا 4 روز دیگر رونمایی شود.
گزارش دهی از کارهای انجام شده و پیگیری روزمره مسائل منطقه ای و استانی و کشوری برای مردم می تواند موجب دلگرمی بیشتر برای مردم می شود.

ادامه مطلب...
اعتبار نامه نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح امروز توسط فرماندار مینودشت به منتخب مردم شرق گلستان تحویل داده شد.

به گزارش فراغی نیوز به نقل از مینو خبر، اعتبار نامه نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط اسرافیل وزیری به «شهرام کوسه غراوی» منتخب مردم شرق گلستان تحویل داده شد.

ادامه مطلب...
فراغی نیوز-انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دهم علی رغم تمام فراز و فرودها با پیامهای عمیق برای تحلیل گران و فعالان این عرصه با برگزاری مرحله دوم انتخابات در سراسر کشور و استان گلستان به پایان رسید، مطلب ذیل نگاهی گذرا بر آنچه گذشت می باشد که سعی شده است به طور اجمالی بر فرآیند دلیل انتخابات مهندس غراوی بحث شود.
هرگز نمی توان نادیده گرفت که گام اول نه تنها این پیروزی بلکه همه پیروزی های دیگر حضور و یاری خداوند متعال است.

آخرین اخبار

 

 

 

 

               

                 شنیده های انتخاباتی خود را

                 برای ما ارسال کنید تا به نام

                  خودتان در سایت درج شود

نوین وب گستر                 پوشاک بچه گانه دنیای

                            کودک                  

                                                  

آمار بازدیدکنندگان