ادامه مطلب...

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: ایران در برابر نقض برجام بسته‌های عملیاتی طراحی کرده که متناسب زمان آنها را اجرایی می‌کند.

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به تصویب طرح تمدید تحریم‌های 10 ساله ایران از سوی مجلس سنای آمریکا، گفت: این طرح پیش از این نیز در مجلس نمایندگان به تصویب رسیده بود و به دلیل اینکه اوباما رئیس‌جمهور آمریکا نیز نمی‌تواند آن  را وتو کند و این طرح  به قانون تبدیل می‌شود، قطعاً این قانون نقض برجام است.

ادامه مطلب...
فراغی نیوز: وزیر دفاع سابق فرانسه و نماینده مجلس این کشور با اشاره به بحران سوریه و عراق، گفت: مبارزه با تروریسم بدون حضور و نفوذ ایران امکان پذیر نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز، «الو مورن» صبح امروز در دیدار با علی اکبر ولایتی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به دیدارهایش با مقامات ایرانی در سفر به تهران تصریح کرد: با مقامات کشور بزرگ و زیبای شما در خصوص موضوعات ژئو استراتژیک و ثبات منطقه ای و جهانی گفت وگو داشتم.

 ادامه مطلب...
فراغی نیوز- رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل۱۱۰ قانون اساسی سیاست‌های کلی «انتخابات» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

به گزارش فراغی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن سیاستهای کلی انتخابات که به رؤسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ شده، به این شرح است:

ادامه مطلب... 

فرمانده لشکر 77 خراسان گفت: در حال حاضر نیروهای مسلح ایران در آمادگی کامل به سر می برند و این آمادگی در جهت دفاع از مرزهای کشور است.

به گزارش فراغی نیوز، امیررضا آذریان فرمانده لشگر ۷۷خراسان در یادواره ۵شهید گمنام و شهدای کلاله در مسجد جامع این شهرستان با بیان در حال حاضر نیروهای مسلح ایران در آمادگی کامل به سر می برند و این آمادگی در جهت دفاع از مرزهای کشور است، گفت: ما امروز راه و مسیر شهدا را انتخاب کرده ایم؛ چرا که می دانیم این آرامش، امنیت به برکت رشادت ها و ایثارگری‌های شهیدان، رزمندگان و صبوری خانواده های بزرگوار شهدا است.

ادامه مطلب...

میر علی ابوالفتح کارشناس مسایل سیاسی سفر اخیر رییس جمهور به نیویورک را مورد بررسی قرار داد.
به گزارش فراغی به نقل ازنامه نیوز، ابوالفتح در پاسخ به سوالی پیرامون نکات  ویژه و حائز اهمیت سفر دکتر روحانی به نیویورک جهت شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت:

این سفر از چند جهت حاوی نکات مهمی است: اول اینکه آخرین سفر در پایان دوره اول چهار ساله دولت یازدهم است و نکته بعدی اینکه این اولین سفر پس از به نتیجه رسیدن مذاکرات برجام است و تفاوت فضای سیاسی در روابط ایران و کشورهای جهان کاملاً ملموس است.

ادامه مطلب...

بعد از استقبال مردم از سفر محمود احمدی نژاد به استان گلستان، شریعتمداری، معاون رئیس جمهور به گلستان می آید.

به گزارش راه اترک، روز پنج شنبه محمود احمدی نژاد، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس جمهور سابق کشورمان به استان گلستان آمد.

در خصوص استقبال از وی، خبرهای رسانه ها حکایت از استقبال زیاد حکایت داشت.

 ادامه مطلب...

برخى از مهمترین توصیه‌هاى رهبر معظم انقلاب به دولت کنونى که در سال‌هاى گذشته بیان شده، بازخوانى مى‌شود.

به گزارش فراغی نیوز، در آستانه هفته دولت، شایسته است که نگاهى به تکالیف و وظایف دولت داشته باشیم و لازمه چنین امرى رعایت انصاف و عدالت در ارزیابى کارنامه دولت و دورى از هرگونه سیاه‌نمایى یا سفیدنمایى در ارائه کارنامه دولت است.

براى چنین رفتار منصفانه‌اى، بهترین کار آن است که ارزیابى عملکرد و ارائه توصیه‌هاى لازم به دولت بر اساس نظرات و توصیه‌هاى رهبر معظم انقلاب اسلامى صورت گیرد.

 ادامه مطلب...

دبیر شورای‌عالی امنیت ملی در خصوص کودتای ترکیه گفت: از دولت قانونی حمایت می‌کنیم و کودتا را با هر ریشه‌ای اعم از تحریک شده داخلی یا خارجی و پشتیبانی شده داخلی یا خارجی نفی کرده‌ایم.

به گزارش فراغی نیوز به نقل از فارس، جلسه شورای عالی امنیت ملی امروز به ریاست حسن روحانی رئیس جمهوری با موضوع کودتا در ترکیه برگزار شد.

پیش تر فارس از تشکیل نشست فوری شورای عالی امنیت ملی به دستور رئیس جمهور خبر داده بود.

 ادامه مطلب...

فراغی نیوز- یکی از کاربران در باره  تحولات اخیر ترکیه نوشت : موفقیت ، اجتماعی و سیاسی ، و دینی و مذهبی اردوغان درمدت حکومتش در ترکیه برکسی پوشیده نیست البته این توفیق با قدرت طلبی و یکدنگی و گاه گذشت ناپذیری وی همراه بوده است . حوادث اخیر مثل سرنگونی هواپیمای روسی و عذر خواهی وی از پوتین و متهم شدن اردوغان به همکاری با داعش و یا اخیرا نزدیکی با اسرائیل در کنار نبرد هایش با کردهای پ. کا . کا احتیاجی به یک رویدادی غیر مترقبه نظیر همین کودتای اخیر داشت و این امر می توانست شوکی مؤثر بر افکار عمومی وارد آورد و این مورد پیش آمد و موقعیتی شد برای اردوغان که کارشناسی متنوعی را باعث شده است .

ادامه مطلب...
فراغی نیوز-صبح دیروز مراسم تودیع و معارفه علی نصیبی مدیر کل جدید دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان برگزار شد .

در این مراسم که در دفتر معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد ، مهندس مروتی معاون عمرانی ، سردارزاده مدیر کل دفتر شهری و سایر مسئولان استانی حضور داشتند .

علی نصیبی از سال ۹۲ با روی کار امدن دولت تدبیر و امید بعنوان مشاور جوان استاندار گلستان و مسئول حوزه جوانان استان گلستان فعالیت نموده است.

وی قبل از این نیز در بخش امور روستایی استانداری در زمان دولت نهم و دهم فعالیت داشته و با این عرصه ناآشنا نیست و روابط خوبی با شوراها و دهیاران روستاهای مختلف استان دارد .

نصیبی که سابقه فعالیتهای اجتماعی و شهری گرگان را نیز دارد در سال ۹۲ کاندیدای شورای شهر گرگان شد که نهایتا با رای نزدیک از راه یافتن به پارلمان محلی باز ماند .

گفتنی است قبل از نصیبی قاسم سمیعی مسئولیت مدیر کلی دفتر روستایی و شوراهای استانداری گلستان را از زمان دولت دهم بر عهده داشته است .

@ارکین نیوز این انتصاب بجا و شایسته را به مهندس نصیبی تبریک گفته و آرزوی موفقیت و سربلندی در امور محوله را برای ایشان از خداوند منان خواستار است.

آخرین اخبار

 

 

 

 

               

                 شنیده های انتخاباتی خود را

                 برای ما ارسال کنید تا به نام

                  خودتان در سایت درج شود

نوین وب گستر                 پوشاک بچه گانه دنیای

                            کودک                  

                                                  

آمار بازدیدکنندگان