ادامه مطلب...
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: با تشویق مناسب و استفاده از روشهای تقویتی درست می‌توان فرزندان را به مطالعه ترغیب کرد.

 به گزارش فراغی نیوز، در هفته کتاب و کتاب خوانی، مسئولین شهری و شهرستانی در مراسمی که به همین مناسبت در مدرسه آزادگان برگزار شده بود، شرکت کردند.

در این مراسم؛ حجت الاسلام امیرشاهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه، قاسم ازون دوجی رئیس اداره ارشاد اسلامی در معیت حضرت قلی حاجیلی دوجی، رئیس اداره آموزش و پرورش مراوه تپه حضور داشتند.

ادامه مطلب...

فراغی نیوز: اولین دوره جشنواره فیلم وحدت در آذر ماه سالجاری و همزمان با سی‌امین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز، هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره با اعلام این مطلب گفت: با توجه به جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره که با حضور دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حضرت آیت الله اراکی و معاونین مجمع برگزار شد تصمیم گرفته شد که اولین دوره این جشنواره همزمان با ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام و هفته وحدت در آذرماه ۹۵ برگزار شود.

وی ادامه داد: استقبال هنرمندان و سینماگران داخلی و خارجی از این جشنواره بسیار خوب بوده است وآثار مناسب و متنوعی با موضوعات مرتبط با جشنواره به دبیر خانه جشنواره رسیده است و بزودی اسامی هیات‌های انتخاب و آثار برگزیده اعلام می‌شود.

اولین دوره جشنواره بین‌المللی وحدت اسلامی در بخش‌های کوتاه و نیمه بلند، نماهنگ و بلند با محوریت وحدت مسلمین، قرآن کریم، پیامبر اعظم (ص) و بخش ویژه اسلام ستیزی به دبیری هاشم میرزاخانی در تهران برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...
 آیة الکرسی یکی از آیات قرآن است که در عظمت آن بسیار نگاشته اند.

برخی از معجزات بزرگ این آیه شریف در پی می‌آید:

آیة الکرسی برای رضایت و خوشنودی خداوند

پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: وقتی که خداوند تعالی فاتحه الکتاب (سوره حمد) و آیة الکرسی را نازل کرد بر عرشش معلق کرد که هیچ چیزی بین اینها و خداوند حجاب نبود…، پس خداوند فرمود: به عزت و جلالم قسم اگر بنده ای از بندگان من این آیات را بعد از هر نمازی قرائت کند من او را در حظیرة القدس و آنچه که در آن است ساکنش می‌کنم.

و در هر روز هفتاد بار او را نظر می‌کنم به نگاه خاصی. . . و در هر روز هفتاد حاجت او را که کمترینش مغفرت و عفو من باشد برای او برآورده می‌کنم و در نزد تمام دشمنانش عزیز و نصرتش می‌دهم و هیچ چیزی مانع دخولش در بهشت نیست.

ادامه مطلب...
فراغی نیوز: همزمان با نخستین روز از سال تحصیلی 96 - 95 تعداد 323هزار دانش آموز گلستانی به مدرسه رفتند و فراگیری علم و دانش را در مقاطع مختلف آغاز کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز، امروز شنبه در 2هزار و 500 مدرسه و واحد آموزشی گلستان بدلیل همزمانی بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس، زنگ مقاومت و پیروزی با حضور دانش آموزان و حدود 22هزار فرهنگی استان به صدا درآمد.

ادامه مطلب...


فراغی نیوز -استاندار گلستان در پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی استان تبریک گفت و خبرنگاران و روزنامه نگاران پویا و سرزنده را عامل تحرک جامعه و آگاهی مردم  دانست.

به گزارش خبرنگار فراغی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام دکتر صادقلو به شرح زیر است؛
بسمه تعالی
اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و دانایی یقیناً زیربنای جامعه ای توسعه مدار و رشد یافته تلقی می گردد.
خبرنگاران و روزنامه نگاران پویا، بالنده، سرزنده و با نشاط می توانند در تحرک جامعه و آگاهی مردم نسبت به مطالبات قانونی و بحق خود و همچنین تکالیف فردی و اجتماعی شان، نقش بسزایی داشته باشند.
17 مرداد، سالروز شهادت، شهید محمود صارمی که به نام روز خبرنگار در تقویم ثبت گردیده، فرصتی شایسته برای قدردانی و سپاسگزاری از مردان و زنانی است که رسالت بازگویی حقایق و رونمایی از وظایف و تکالیف افراد جامعه را بر عهده دارند.
خبرنگاران گلستانی باید در دامنه رسانه ای های مکتوب، دیجیتال و شبکه های اجتماعی ضمن انعکاس حقیقی اخبار جامعه،احترام به حقوق دیگران و اشاعه واقعیات را مورد توجه قرار دهند.
گلستان، استانی با تنوع قومی، مذهبی و آب و هوایی است و افزایش همگرایی در آن خصوصاً از طریق اصحاب رسانه می تواند زمینه های رشد و توسعه را فراهم نماید.
اینجانب ضمن تبریک 17 مرداد، روز خبرنگار به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی استان، امیدوارم این قشر فعال و دلسوز در انجام رسالت سترگ خود موفق و موید باشند.

ادامه مطلب...

فراغی نیوز-  امام جمعه شهرستان گنبدکاووس رسانه ها را چشم و زبان نظام جمهوری اسلامی و مردم آن دانست و با اشاره به سابقه و کیفیت اخبار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، وجود این رسانه را مایه دلگرمی مسوولان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی که جمعه گذشته به عنوان امام جمعه جدید گنبدکاووس معرفی شد اظهار داشت: امروز اهمیت و نقش اطلاع رسانی به افکار عمومی بر هیچ کس پوشیده نیست و هر کسی که دستور روز افکار عمومی را بداند، حاکم و تعیین کننده امور است.
وی رسانه ها را چشم و زبان نظام و مردم توصیف کرد و گفت: رسانه های ارتباط جمعی در نظام جمهوری اسلامی بایستی با خیرخواهی و رعایت مطالح کلی نظام و مردم، نسبت به انجام رسالت خطیر اطلاع رسانی اقدام نمایند.

ادامه مطلب...
فراغی نیوز-معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از حذف روش اینترنت حجمی ثابت در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در نرم جهانی ارائه اینترنت موبایل به صورت حجمی متداول است اما اینترنت ثابت حجمی مرسوم نیست و این سرویس به صورت سرعتی ارائه می‌شود.


به گزارش خبرنگار فراغی نیوز به نقل از فارس وی گفت: در تعرفه‌های اینترنت اخیرا به تصویب رسید یک روش غیر حجمی تعیین شد که این روش یک گام به سمت تغییر مدل اینترنت ثبات از حجمی به سرعتی است.
 
معاون رگولاتوری درباره علت این تغییر توضیح داد: محتوای بزرگتر باید راحت تر به دست مردم برسد و محدودیت‌های حجم حذف شود که سرویس‌های حجیم اغلب ویدئویی و داخلی است.

وی یادآور شد: شرکت‌های ارائه دهنده سرویس‌های اینترنت موظف شدند ظرف 6 ماه محاسبه ترافیک داخلی و ترافیک خارجی را برای کاربران تفکیک کنند.

ادامه مطلب...

فراغی نیوز - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برنامه این کمیسیون برای "ساماندهی فضای مجازی" خبر داد و گفت: این موضوع در شرایط کنونی، امری مهم و ضروریست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، محمداسماعیل سعیدی افزود: ساماندهی فضای مجازی در شرایط کنونی، امری مهم و ضروریست.

وی تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس بنا دارد برای ساماندهی فضای مجازی ورود کند و این موضوع جزو برنامه‌های کمیسیون فرهنگی است.

سعیدی اظهار داشت: فضای مجازی یک پدیده نوظهور است و می‌طلبد متناسب با آن برنامه‌ریزی شود.

وی همچنین ورود به موضوعات مرتبط با مطبوعات را از دیگر برنامه‌های در دستورکار کمیسیون فرهنگی بیان کرد.

ادامه مطلب...


مراسم معنوی احیاء شب قدر در مسجد مختار روستای چنارلی شرق گلستان با شور و معنویت خاصی برگزار شد.

به گزارش فراغی نیوز؛ در شب های قدر ماه مبارک رمضان مراسمهای مذهبی اهل سنت با استقبال جمعیت باشکوهی در  مساجد و مصلی ها روبرو است، امسال نیز مراسم احیاء شب قدر در مساجد و مصلی ها برگزار شد. یکی از این مراسمها که با برنامه های فرهنگی برگزار شد، ختم قرآن در مسجد مختار روستای چنارلی شهرستان مراوه تپه بود.

ادامه مطلب...

فراغی نیوز -  مدیر خبرگزاری تسنیم استان گلستان گفت: دفتر خبرگزاری تسنیم در شرق استان گلستان در شهرستان گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراغی نیوز، وحید عرب احمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پوشش کامل اطلاع‌رسانی در مناطق مختلف استان گلستان، مراسم راه‌اندازی دفتر خبرگزاری تسنیم در شرق استان روز چهارشنبه نهم تیرماه در گنبدکاووس برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم علما و فرهیختگان، فرماندار گنبدکاووس، مدیران ارشد خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از اصحاب رسانه، خانه مطبوعات استان‌ و نخبگان شرکت می‌کنند.

آخرین اخبار

 

 

 

 

               

                 شنیده های انتخاباتی خود را

                 برای ما ارسال کنید تا به نام

                  خودتان در سایت درج شود

نوین وب گستر                 پوشاک بچه گانه دنیای

                            کودک                  

                                                  

آمار بازدیدکنندگان